Şartlar ve Koşullar

 

1- Bu web sitesi, www.adhomemore.com tarafından işletilmektedir. www.adhomemore.com, burada belirtilen tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul etmeniz koşuluyla, bu siteden sağlanan tüm bilgiler, araçlar ve hizmetler dahil olmak üzere bu web sitesini size sunmaktadır.

2- Herhangi bir ürün için sipariş vererek veya siteye başka bir şekilde erişerek veya siteyi kullanarak ve sitede bu şartları kabul etmek için tıklayarak veya bir sitede geçerli sipariş işlem sürecini tamamlayarak, bu şartlara bağlı kalmayı kabul ve taahhüt edersiniz. Bu Web Sitesini ve Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkımız saklıdır. Hizmet Şartlarının en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Herhangi bir değişikliğin yayınlanmasının ardından web sitesini kullanmaya veya siteye erişmeye devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

3-Güvenliğiniz için her kullanıcının yalnızca bir hesap oluşturmasına izin verilir. 18 yaşından küçük kişiler sitemizden alışveriş yapamaz. Kullanıcı olarak kaydolarak 18 yaşında veya 18 yaşından büyük olduğunuzu onaylamış olursunuz.  Parolanızın veya kimliğinizin yetkisiz kullanımına ilişkin ihlal durumlarını lütfen www.adhomemore.com bildiriniz.

4- www.adhomemore.com web sitesindeki tüm veriler münhasıran www.adhomemore.com’a ait olup, bu içerikler kullanılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez.

5- Sitede alışveriş yapmak için kişisel bilgilerinizi (ad-soyad, telefon vb)  vermeniz istenecektir. Özellikle gerçek adınızı, telefon numaranızı, e-posta adresinizi ve talep edilen diğer bilgileri belirtildiği şekilde sağlamalısınız. Ayrıca, hem geçerli hem de doğru olduğunu beyan ettiğiniz ve garanti ettiğiniz ödeme ayrıntılarını sağlamanız istenecek ve sağlanan Fatura bilgilerinde atıfta bulunulan kişi olduğunuzu onaylamanız istenecektir. Web sitesi kullanıcısı, sahte bir e-posta adresi kullanamaz ve www.adhomemore.com veya üçüncü kişileri yanlış yönlendiremez.

6- Tüm siparişler kabul ve müsaitlik durumuna bağlıdır ve alışveriş sepetinizdeki ürünler rezerve edilmez ve diğer müşteriler tarafından satın alınabilir.

7- www.adhomemore.com kullanıcı siparişlerini kabul etmeme ve iptal etme hakkını saklı tutar. Herhangi bir sipariş kabul edilmeden önce ek doğrulamalar veya bilgiler isteyebiliriz. Siparişin tamamının veya bir kısmının iptal edilmesi veya siparişin kabul edilmesi için ek bilgi gerekmesi durumunda kullanıcı ile iletişime geçilecektir.  

Sitemizden alışveriş yapan kişi ve kuruluşlar yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR